“Een prachtig huis in Utrecht, voor de prijs van een klein flatje!”

In een groot huis wonen voor de prijs van een flatje? Dankzij het oversluiten van de hypotheek en de samenwerking met WelBijWim is het Frits van Balveren gelukt. Frits: “Ik was al bijna een jaar bezig om de hypotheek voor onze woning in Utrecht over te sluiten, zodat wij aflossingsvrij konden blijven wonen. Maar dit schoot totaal niet op. Dus toen ik met WelBijWim in contact kwam -in eerste instantie voor financieel advies over een koopwoning voor mijn dochter- heb ik gevraagd of zij het niet voor mij konden regelen. En zo is het balletje eigenlijk gaan rollen.”

Aflossingsvrije hypotheek oversluiten

“In verband met de aftrek van de hypotheekkosten, wilde ik onze hypotheek graag voor het einde van het fiscale jaar oversluiten”, vertelt Frits. “Bij andere partijen leek dit maar niet te lukken. Dus toen we via een makelaar uit het netwerk van mijn dochter bij WelBijWim terechtkwamen, was ik heel blij dat zij het wél voor elkaar kregen. En snel ook, want alles was 27 december 2020 afgerond bij de notaris. WelBijWim heeft ervoor gezorgd dat we onze huidige hypotheek 100% konden oversluiten, aflossingsvrij en met een rentevaste periode van twintig jaar. Hierdoor wonen mijn vrouw en ik nu in een prachtig huis in Utrecht, voor de prijs van een klein flatje.”

Er worden alleen beloftes gemaakt die ze wél waar kunnen maken

Frits kwam in eerste instantie voor de aanschaf van een woning voor zijn dochter bij WelBijWim terecht. Maar uiteindelijk heeft hij zelf ook advies gekregen over het oversluiten van zijn hypotheek. Frits: “Met WelBijWim hebben we de financiële mogelijkheden rondom duokoop besproken voor mijn dochter. Dat zou haar opties voor een eigen woning aanzienlijk vergroten. Vanwege deze goede gesprekken en het meedenken, besloot ik de financieel adviseur ook te vragen om mij te helpen bij het oversluiten van onze aflossingsvrije hypotheek. En dat is dus gelukt! Ik ben heel tevreden over het snelle handelen. En elk advies dat ze geven is reëel. Of het nu gaat over duokoop, het oversluiten van je hypotheek of het maken van een financieel plan voor de toekomst. WelBijWim maakt geen beloftes die ze niet waar kunnen maken en dat vind ik heel fijn!”

Altijd een eerlijk advies. Altijd bereikbaar.

“De financiële wereld blijft toch een beetje een schimmige wereld”, vertelt Frits ons tot slot. Betrouwbaarheid en een persoonlijke benadering waren voor hem dan ook heel belangrijk in de zoektocht naar een financieel adviseur voor het oversluiten van hun hypotheek. Frits: “Bij WelBijWim had ik direct het gevoel dat het klopt. Ze hebben voor mijn gevoel alles goed voor elkaar. De communicatie is transparant, ze kennen de regelgeving en kunnen alles goed uitleggen. In begrijpelijke taal, een leek begrijpt het ook. Daarnaast kan je altijd bij hen terecht. Als je iets wilt weten, stuur je een appje of mail en krijg je meestal binnen een uur al reactie. En ook als je op een druk moment onverwachts het kantoor binnenwandelt, wordt er tijd voor je vrijgemaakt. Heel fijn, zo’n financieel adviseur die altijd eerlijk is en altijd bereikbaar. Dat geeft mij vertrouwen!”

Wil jij net als Frits van Balveren en zijn dochter ook een eerlijk en onafhankelijk hypotheekadvies? Of wil je meer informatie over hypotheken, duokoop of verzekeringen? Neem dan contact met ons op of plan direct een afspraak in. Wij helpen je graag verder.

Terug naar het overzicht

Meer nieuws

WelBijWim

Overwaarde op je huis: wat is het en wat kun je ermee?

Heb je overwaarde op je huis? Ontdek wat overwaarde is, hoe je het kunt gebruiken en waar je rekening mee moet houden.

WelBijWim

René en Nicole: Binnen twee dagen hadden we ons huis verkocht én een nieuw huis gekocht

René en Nicole verkochten hun huis en kochten binnen 2 dagen een nieuwe woning in Grevenbicht. Lees hoe duidelijk hypotheekadvies hen hielp snel te schakelen.

WelBijWim

Een huis kopen als starter in 2026: wat is er wél mogelijk?

Wil je als starter een huis kopen in 2026? Ontdek wat er mogelijk is en welke factoren bepalen hoeveel je kunt lenen.

WelBijWim

Starter koopt woning in 2 weken | Verhaal Amber en Luke

Amber en Luke begonnen hun zoektocht naar een woning in Amersfoort en kochten binnen twee weken hun appartement. Lees hoe begeleiding het verschil maakte.

Wat anderen zeggen

Erwin heeft ons super goed geholpen met het regelen van onze hypotheek en heeft alles in de puntjes uitgelegd en ons volledig ontzorgd gedurende onze hypotheekaanvraag.

- Ramoj